Sudcovská česť

Autor: Slavomír Repka | 28.2.2013 o 8:07 | Karma článku: 33,50 | Prečítané:  3022x

Sudcovia, prokurátori a iné ctihodnosti v bare Bonanno a ich výstrelky. 1. Aký výstižný názov baru. 2. Aké výstižné rekvizity. 3. Aké výstižné konanie a dôsledky.

Komu nič nehovorí meno Bonanno, nech si pozrie wikipediu (alebo TU). Klub, kde sa slovenskí "ctihodní občania" stretávajú sa volá bar Bonanno!

K rekvizitám sa vyjadrovať nemá zmysel, pretože je úplne jedno, čo "ctihodnosti" uvádzajú, spojenie s vrahom z Devínskej Novej Vsi je zjavné a človek v pozícii "ctihodnosti" si toho musel byť vedomý.

Mimo rečou na kontrolu, ak by jedinec zlyhal, tam bolo ešte pár "ctihodností", ktorí mu v tom mali zabrániť! Ak nezabránili, tak s tým zjavne museli súhlasiť, alebo sú nesvojprávni.

Dôsledky, za ktoré požadujú odškodnenie. Citujem: "Michálik na pojednávaní tiež povedal, že po uverejnení článkov o stretnutí bola jeho rodina zdesená.
Niektorí kolegovia mu podľa jeho slov prestali tykať. Hovoril, že dopad medializácie bol široký. V tom čase mal ísť na dovolenku s piatimi pármi, no tri ju odvolal
i."

Nebola zdesená iba rodina, ale celá spoločnosť. Musel byť zdesený každý slušný človek.

Rodiny pána Michalika je mi ľúto, lebo oni s nim musia žiť ďalej, ale predstavte si ako museli byť zdesení pozostalí po zavraždených v Devínskej?

A tieto "ctihodnosti" dodnes robia vo funkciách a dokonca požadujú odškodnenie.

Ich požiadavky na odškodné sú tak isto zvrhlé, ako zvrhlé bolo ich konanie v bare Bonanno!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Fico rieši elektrinu len na strednom Slovensku, cena však stúpla aj inde

Začiatkom roka niektorým domácnostiam extrémne stúpli ceny elektriny. Minulý týždeň proti šéfovi regulačného úradu Jozefovi Holjenčíkovi zasiahol premiér Robert Fico.

DOMOV

Lipšica obvinili pre nehodu z prečinu usmrtenia

Exposlancovi zatiaľ obvinenie nedoručili.


Už ste čítali?