S Radom prichádza do éteru nová telenovela

Autor: Slavomír Repka | 25.6.2014 o 11:08 | (upravené 25.6.2014 o 17:56) Karma článku: 8,74 | Prečítané:  2420x

V minulosti bolo štandardom, že počas leta sa z obrazoviek dočasne stiahli všetky nové telenovely. Trh je neúprosný a v dnešnej dobe sa našiel podnikateľský subjekt, ktorý našiel dieru na trhu a v uhorkovej sezóne chce uviesť nové diely, novej telenovely.

Marketing tejto telenovely sa spustil dávno pred letnou sezónou a diváci si ani neuvedomili o čo ide. 

Začalo to ohlásením Rada Procházku, že chce kandidovať na prezidenta SR. Zvolili sme si Kisku, takže Procházka začal, ako je to zvykom v telenovelách, hľadať ako ďalej by sa vedel uplatniť.
Nič na tom, že nie som prezidentom, môžem byť aspoň lídrom pravice, povedal si a položil základy novej telenovely z reálneho života voliča na Slovensku s menom SIEŤ.

Ako v dobrej telenovele aj v SIET-i sú malé dramatické zvraty, (NE)transparentný účet, nákup bez bločku, a pod. Samozrejme, aby sa obsah mohol ďalej nabaľovať, bolo potrebné vyhrotiť diskusiu hlavnej postavy s druhou postavou....

Tak prišiel na scénu herec na našej politickej scéne dobre známy, Matovič a ten skúsene využíva svoju "kľučku", ktorá na slovenského diváka funguje, detektor. 

A hlavná postava nezostala nič dĺžna a síce ako hovorí, "bola trocha v defenzíve", ale prechádza do ofenzívy, lebo všetci sú proti nej... Bla, bla, bla,... 

PS: Môj názor.
Fico je sofistikovaný malý Mečiar.
Procházka je sofistikovanejšia verzia sofistikovaného Fica.
Problém je, že to uvidíme asi až o 6 rokov.

Ako to býva s telenovelami. Diváci sú vtiahnutí dejom telenovely tak hlboko, že si dnes nedokážu spomenúť, čo bolo obsahom tri diely dozadu a už vôbec netušia čo bude v nasledujúcom....
Namotali sa na sieť nepredvídaných a účelovo vytvorených scén.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Slovensko je prikrčené pred ruskou propagandou

České ministerstvo vnútra vytvorilo tím pre boj proti propagande. Slovenská reakcia ostáva nulová napriek katastrofálnym dopadom na krajinu.

KOMENTÁRE

Sme vo vojne. Akurát ju nechceme vidieť

Ak Rusko naozaj zaútočilo na americkú infraštruktúru či voľby, riskuje odvetu.


Už ste čítali?