Opäť nesklamal. Róbert Fico

Autor: Slavomír Repka | 16.8.2011 o 18:12 | Karma článku: 16,86 | Prečítané:  3375x

Hovorí sa mu aj líder opozície, ale aj líder najväčšej opozičnej strany. Bol aj lídrom vlády (chvalabohu za bol). On chce byť aj v budúcnosti lídrom vlády a lídrom koalície. Čo to je za lídra?

"Prišiel (Róbert Fico) a zopakoval svoje politické stanovisko, to znamená, že to podporí v prípade, ak bude mať koalícia väčšinu na presadenie týchto zmien " priblížil priebeh krátkeho stretnutia hovorca premiérky Rado Baťa. Fico neustúpi. Vláda bude mať problém

"Podporíme euroval iba vtedy, ak bude zabezpečených 79 hlasov v parlamente," povedal šéf Smeru. Fico: Stretnutie s Radičovou bolo zbytočné, rokovať musia lídri strán

Ak si to preložíme do reči "nášho kmeňa" tak veľký líder opozície povedal asi toto:

Ak budete mať 79 hlasov v parlamente a tým pádom ma nebudete potrebovať, tak aj ja vám dám naše hlasy, ktoré nepotrebujete!

Nech sa nikto na mňa nehnevá, ale lídra si predstavujem ako človeka, ktorý síce využíva slabosti druhých, ale nezneužíva ich.

Od lídra očakávam JASNÉ POSOLSTVO voličom.

Ak by som mal pokračovať ďalej, tak od Róberta Fica by som očakával jasné stanovisko k "EUROVALU".

Sme za euroval (preto a preto) a preto zaň ZAHLASUJEME, resp. sme proti "EUROVALU" (preto a preto) a preto zaň NEZAHLASUJEME!   Nič viac a nič menej neočakávam od lídra, iba jasnú reč.

PS. Pre koalíciu a HLAVNE PRE SaS.

Politika je umenie nemožného. Politikom sa veľa prepáči a veľa "odpustí", ale pád vlády kvôli EUROVALU (ktorý, tak či tak bude schválený a prejde, lebo v tejto europskej politike určite platí, že veľký pes ... a SK je malý pes) SaS bohužiaľ neprejde. Nie je to môj názor, ale názor dosť veľkej časti SaS voličstva.

PPS. Pre SaS

Ustúpenie zo svojích "vydretých" pozícií sa dá politicky zameniť za slogan:

Fica nepotrebuje Slovensko a nepotrebuje ho ani slovenský parlament!
Vystačíme si sami.

 

Foto v perexe: PRAVDA

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?