Gorilovo, alebo Slovenský absurdistan

Autor: Slavomír Repka | 2.1.2012 o 11:39 | Karma článku: 7,28 | Prečítané:  1858x

Väčšina z čitateľov už zaregistrovala projekt Krúžkovanie - Moja voľba. Dosť veľký záujem ma vcelku teší, ale zároveň som trocha smutný zo spôsobu získavania informácii ohľadom tohto projektu. Nadpis vysvetlím v závere článku.

Všetci sme už tak zmagorení marketingom a reklamnými spotmi, že sme prestali rozmýšľať. Očakávame, že nám každá podávaná informácia povie všetko.
Nezaujíma nás, či je to správne, alebo nie. Zabudli sme informácie hľadať.

kruzkovanie.jpgJa som informoval, že som "založil" projekt Krúžkovanie - MOJA VOĽBA.
Niekoľko ľudí na FB "fajklo" "pridať sa", "like", niekoľko ľudí si projekt našlo cez googloviča a všetci HĽADAJÚ informácie. Základná informácia je na každej stránke v informáciách, alebo krátkom popise, ale aj napriek tomu mi chodí množstvo (zatiaľ 712) (čo ma teší) e-mailov, kde sa ma pýtajú čo tento projekt má znamenať a čo by bolo ich úlohou.

Takže priatelia, Krúžkovanie - MOJA VOĽBA je pre každého, kto je presvedčený, že dozrel čas ísť voliť a maximálne využiť SVOJE právomoci v čase volieb.

Základná myšlienka projektu je, aby sa jednotliví kandidáti prezentovali pred čo najväčším internetovým publikom a volič si lepšie bude môcť vybrať.
Druhá myšlienka je myšlienka SPÁJANIA voličov na jedno miesto bez rozdielu "stranovyznania". Chcem, aby sa kandidát napr. SDKÚ dokázal prezentovať aj pred voličom SMER-u, SNS, KDH a naopak.

Musím povedať, že OBE HLAVNÉ myšlienky sa nepáčia vedeniam strán, nakoľko tí vidia, že tento druh prezentácie by mohol pomeniť poradie zvolených kandidátov.

A pravdupovediac, TOTO je PRAVÝ dôvod projektu Krúžkovanie - MOJA VOĽBA.

Takže jednoducho chcem vytvoriť niekoľko miest (už sú vytvorené), kde by sa mohli prezentovať všetci kandidáti všetkých politických strán registrovaných k voľbám do NR SR 2012. (Existujú miesta pre anonymné aj neanonymné registrovanie čitateľov, nie kandidátov.)

Zároveň chcem, aby sa k daným priestorom prihlásili čitatelia (znova bez rozdielu politickej príslušnosti), ktorí by slušne a korektne reagovali na články, návrhy a pripomienky kanidátov.
Som presvedčený, že v daných diskusiách sa odhalia pravé pohnútky kandidátov a prípadne pomôže mnohím ľuďom rozhodnúť sa vo voľbách.

Aké jednoduché. Viac informácii o projekte dodá priateľ google ("Krúžkovanie - MOJA VOĽBA").

PS: K tomu nadpisu "Gorilovo, alebo Slovenský absurdistan".
Dostal som aj nemálo e-mailov, kde sa ma samozrejme anonymné e-mail adresy s konkrétnym menom (napr. Ján Novák z adresy jano086@domena) pýtajú, ktorá finančná skupina ma platí. J&T, alebo PENTA?

Priatelia ani jedna z nich. Je to skupina v poradí skupín piata :-)
Ešte ste o nej nepočuli? Volá sa SAMPARTIJA


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?