Je Gorila protest apolitický, alebo nie?

Autor: Slavomír Repka | 3.2.2012 o 22:45 | Karma článku: 7,75 | Prečítané:  928x

Už dosť ľudí v rôznych diskusiách povedalo organizátorom, že sa ich budú snažiť zneužiť rôzne živly, prípadne iné kreatúry. Bohužiaľ aj "najčistejší z najčistejších" si privlastňujú apolitický protest proti Gorile.

Ešte sa organizátori protestu nespamätali z toho, že im priamo z pod rúk ukradli ich protest rôzne násilné živly, nedokázali to ešte stráviť a urobiť analýzu, ako to v budúcnosti zvládnuť (ak ešte bude nejaká budúcnosť Gorila protestu) a už sa na ich práci

priživil politik!

Tieto slová "Pevne verím, že masa ľudí do volieb ešte porastie a gorily zo strachu pred hlasom ulice, zdupkajú zo svojich kandidátok niekam ta tam. Verejným tlakom sa nám podarilo prinútiť politikov zmraziť si platy. Dnes sa nám presne rovnako podaril malý zázrak a prinútili sme ich zrušiť si 22 rokov starú zvrátenosť - priestupkovú imunitu." použil vo svojom blogu poslanec NR SR Igor Matovič v článku Gorila 2, nám. SNP, BA - sčítanie ľudí, aby niekto opäť nezavádzal.

Čo mňa na tom vytáča.

1. Nadpis článku dáva tušiť, že autor bojuje proti zavádzaniu, pričom sám zavádza. Žeby nová kultúra v parlamente?

2. Že tento článok chudobný obsahom, nasiaknutý klamstvom a pripisovaním si zásluh má takú veľkú podporu. Máme si myslieť, že voliči OĽaNO a osobne Igora Matoviča budú podporovať a nebudú ani rozmýšľať čo podporuju?

3. A ešte viac, ale to by som tu písal do nekonečna.

PS: Každému slušnému politikovi by malo byť jasné, že organizátori sa dištancovali od politikov a tak by to aj malo zostať, ak si nemáme myslieť, že im politici ukradli Gorilu protest, aby si uchránili Gorilu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?