Čím všetkým sa dnes dá privyrobiť. Alibi

Autor: Slavomír Repka | 25.1.2013 o 12:15 | Karma článku: 12,84 | Prečítané:  4000x

Veľa ľudí v dnešnej dobe hľadá spôsob ako si privyrobiť, alebo čím sa živiť. Pri svojej práci som sa stretol so zaujímavými činnosťami, ale dnes vám popíšem jednu činnosť, ktorá má prekvapila. Prekvapila má hlavne z dôvodu mojej konzervatívnosti, ale ako nápad je to zaujímavý projekt. Zvlášť, ak dokáže zaujímavo prilepšiť k rodinnému rozpočtu. Či je to legitímne a správne, to posudzovať nebudem. Tým chcem iba naznačiť, že privyrábať sa dá rôzne, ale chce to nápad a kreativitu v myslení. Alibi.

Pri svojich školeniach som stretol človeka, ktorý dokáže aktívne počúvať a počas celého školenia prekypoval aktivitou. Samozrejme, že som si ho lepšie "očekol" a zistil ďalšiu jeho pozitívnu vlastnosť. Sám si ma našiel, sám si ma "očekoval" a sám si moje školenie zaplatil. Jednoducho povedané, aktívne hľadá.  Volajme ho Dali.

Počas prestávok sme komunikovali ďalej a spoznávali sme sa navzájom. Prišla reč aj na jeho "zarábanie" peňazí, čo ho živí, čo ho baví a hlavne, kde by sa videl za pár rokov. Dali má veľa (viac) oblastí, z ktorých má príjem, ale mňa zaujal hlavne jeden jeho projekt. ALIBI

Zamyslite sa, koľko "neverných" máme vo svojom okolí. A veľká časť z nich sem-tam potrebujem "nepriestrelné" alibi pre svojho partnera.... (to sú slová Daliho, nie moje ;)). A toto je parketa pre Daliho.

Na požiadanie a za poplatok komukoľvek vytvorí alibi na daný čas. Stačí ak ho nakontaktujete, vypíšete jeho dotazník a on vám všetko potrebné zašle na vami zadanú adresu.

Jeden príklad komplikovanejšieho riešenia, aby ste lepšie vedeli, čo sa všetko dá. Zákazník potrebuje alibi na víkend od 1.2.2013 do 3.2.2013 a chce ho stráviť napr. v Tatrách. Dali zabezpečí, že zákazníkovi príde domov pozvánka na meno aj s návratkou na "trojdňový seminár" od 1.2.2013 do 3.2.2013 v Tatrách (tému seminára si určuje zákazník). Túto pozvánku zákazník "podstrčí" partnerovi pod oči. Zároveň na druhú adresu (znova si ju určí zákazník) príde druhá zásielka, kde sú nejaké prospekty z daného hotela, ubytovacia karta, faktúra o úhrade a podobné doklady potvrdzujúce jeho účasť na trojdňovom seminári.

Ešte jedna maličkosť, zákazník potvrdzuje, že si je vedomý "nepravosti" daných dokladov a použije ich výhradne za účelom alibi (osobných/pred partnerom)!

Už ste si zadali priateľovi  googlovi dotaz "osobné alibi"? A v dnešnej dobe internetu ste nenašli jeho adresu? ŠKANDÁL!

Nie. Dali svoju službu neprezentuje navonok, ale prijíma objednávky výhradne na základe odporúčaní. Ako tvrdí, zákazok je dosť a osobné referencie sú osobné referencie. Nemá neplatičov, ale spokojných zákazníkov a dokonca má aj špeciálne skupiny zákazníkov, ktorým robí alibi trikrát do roka na týždeň.

Poznáte zaujímavejší "podnikateľský projekt"? Napíšte v diskusii.

Ak by ste si chceli "pokecať" s Dalim, napíšte mi (moje kontakty na nete nájdete) a ja mu váš dotaz prepošlem.

PS: Autor nehodnotí (ne)morálnosť danej činnosti, iba poukazuje na nutnosť v dnešnej dobe AKTÍVNE a kreatívne hľadať spôsoby obživy, pretože spoľahnúť sa na štát je podľa mňa, osobné nešťastie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žitňanská chce, aby polícia vysvetľovala, prečo nekoná. Poslanci váhajú

Ak vyšetrovatelia či prokuratúra podrobnosti nepovedia, musia to zdôvodniť. Mimovládne organizácie možnosť odmietnutia znepokojila.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im miestne kšefty

Predseda miestneho klubu vyjadril svoju nespokojnosť, no s ohlasom v strane sa nestretol.

KOMENTÁRE

Zlomí sa charakter Mosta aj pri infozákone?

Žitňanská môže mať s presadením návrhu problém.


Už ste čítali?