Sudcovská česť

Autor: Slavomír Repka | 28.2.2013 o 8:07 | Karma článku: 33,50 | Prečítané:  3037x

Sudcovia, prokurátori a iné ctihodnosti v bare Bonanno a ich výstrelky. 1. Aký výstižný názov baru. 2. Aké výstižné rekvizity. 3. Aké výstižné konanie a dôsledky.

Komu nič nehovorí meno Bonanno, nech si pozrie wikipediu (alebo TU). Klub, kde sa slovenskí "ctihodní občania" stretávajú sa volá bar Bonanno!

K rekvizitám sa vyjadrovať nemá zmysel, pretože je úplne jedno, čo "ctihodnosti" uvádzajú, spojenie s vrahom z Devínskej Novej Vsi je zjavné a človek v pozícii "ctihodnosti" si toho musel byť vedomý.

Mimo rečou na kontrolu, ak by jedinec zlyhal, tam bolo ešte pár "ctihodností", ktorí mu v tom mali zabrániť! Ak nezabránili, tak s tým zjavne museli súhlasiť, alebo sú nesvojprávni.

Dôsledky, za ktoré požadujú odškodnenie. Citujem: "Michálik na pojednávaní tiež povedal, že po uverejnení článkov o stretnutí bola jeho rodina zdesená.
Niektorí kolegovia mu podľa jeho slov prestali tykať. Hovoril, že dopad medializácie bol široký. V tom čase mal ísť na dovolenku s piatimi pármi, no tri ju odvolal
i."

Nebola zdesená iba rodina, ale celá spoločnosť. Musel byť zdesený každý slušný človek.

Rodiny pána Michalika je mi ľúto, lebo oni s nim musia žiť ďalej, ale predstavte si ako museli byť zdesení pozostalí po zavraždených v Devínskej?

A tieto "ctihodnosti" dodnes robia vo funkciách a dokonca požadujú odškodnenie.

Ich požiadavky na odškodné sú tak isto zvrhlé, ako zvrhlé bolo ich konanie v bare Bonanno!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?