Fico prezident. Fico na hrad

Autor: Slavomír Repka | 6.3.2013 o 15:46 | Karma článku: 18,31 | Prečítané:  1892x

Zdá sa, že téma Fico for president je obohratá platňa, ale nie je to až tak pravda. Všetci dobre vieme, že Fico & Co. majú dobré prieskumy a veľmi dobre vedia, čo im u ich elektorátu pomáha a čo škodí. A posledný Ficov blog nás informuje, že téma Kiska for president mu berie (môže zobrať) čísla.

Preto podľa hesla, trafená hus zagágala Fico napísal článok Chcem kandidovať za prezidenta, ktorý ja pokladám za reakciu na (osobný) problém pána Fica, ktorý mu môže poškodiť.

Nemám problém pochváliť Fica (ak si to zaslúži) ako tu, Fico ukradol Hríbovi lampu. Prečo?, ale tento jeho posledný článok musím (chcem) komentovať.

V minulosti som napísal aj tento článok Deklarovanie čohokoľvek je iba upozornením na problém a z neho vychádzam aj pri písaní tohto článku. (Citujem z článku:" "Vonkajšie deklarovanie" je hlavne verbálne (vo vzťahoch existuje aj neverbálne, dotyky pritúlenia a pod., ale výhradne k parnerovi) a je určené okoliu. Vo vzťahoch je určené väčšinou najbližším partnerom a je "oznamovateľom" problému. V politike je to určené širokej verejnosti.")

Tento článok podľa mňa odborníci raz budú popisovať ako prvé (neoficiálne) vyjadrenie Róberta Fica, že bude kandidovať na prezidenta. Aj keď sa to z obsahu článku nedá „vyčítať". Ale z posolstva, ktoré je mimo riadkov (medzi riadkami) je to jasné, zrozumiteľné, ale „zahalené tajomnom".

Deklarácie z článku smerom k verejnosti:

Chcem kandidovať na prezidenta." PRAVDA
No priznám sa, že sa výborne zabávam." NEPRAVDA

Všetko ostatné v článku je balast. Ten je určený úzkej skupine občanov, ktorá ale pri volebnej účasti okolo 50% dosahuje svojou loajalitou veľkú masu.

Fico & Co. podľa svojich veľmi dobrých prieskumov vedia, že útok, ktorý urobil Kiska svojím odôvodnením, prečo chce kandidovať a v tak veľkom predstihu môže poškodiť Ficovi, ak nezačne svoju prezidentskú kampaň teraz.

A Fico nemal inú možnosť ako tú kampaň (síce neoficiálne) začať.

fico1.pngA keďže vieme, že Fico nie je ten, kto by bol ochotný byť druhý, tak týmto svojim článkom plynule prešiel do protiútoku svojim videom.

Viem, že sa to na internete nenosí, ale odporúčam každému (buďte chvíľu masochisti) pozrieť si video z článku minimálne 5x (3x za sebou a ešte 2x z odstupom minimálne 12 hodín) a zakaždým počúvajte „svoj prvý dojem" z videa.
Potom pochopíte podstatu tohto videa.
Každý ju pochopí.

Zakončím to neštandardne. Pán Kiska, držím palce.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?