Kam smeruje slovensko s vládou SMER-u

Autor: Slavomír Repka | 11.11.2014 o 9:01 | Karma článku: 17,17 | Prečítané:  1995x

Regionálna predvolebná kampaň je prekrytá „odvolávaním“ premiéra Fica a následne predsedu NR SR pána Pašku. Či už je v tom úmysel, alebo nie, vyvstáva niekoľko otázok. Hlavná otázka je, ako ďalej Slovensko?

Kto iba trocha sleduje „prácu“ najmocnejšej strany na Slovensku SMER-u (Asociálna demokracia), musí tušiť, ak nie vedieť, že je s nami zle. 

Najviac by to mali tušiť dôchodcovia, ktorým jednou rukou „veľkodušne“ dávajú vianočné dôchodky, ale druhou rukou im berú 7x toľko!

Najviac by to mali tušiť tí, čo žijú na hranici chudoby, alebo jemne nad touto hranicou. Ak to tu krachne, tak najviac  to pocítia oni, podľa českého: „Tlustí budou hubení, ale hubení budou studení“!

Prečo to píšem teraz? Lebo Vrana k vrane sadá a blížia sa voľby starostov.Preto by bolo potrebné už v tomto „volebnom boji“ uštedriť SMER-u jednu malú porážku.

Čo je k tomu potrebné?

Ísť voliť. Zabudnúť na to, že nemáme koho voliť a preto nepôjdeme voliť. Dnes JE koho  voliť!

PS: Som smutný z ľudí, ktorí si hovoria, že sú múdri a inteligentní, ale nemajú koho voliť, tak voliť nepôjdu. A potom sa čudujú, že „sme znova prehrali“. 

Podnikatelia, živnostníci, zamestnanci, nezamestnaní, študenti,  prekonajte svoju lenivosť a choďte voliť. Vyberte si kohokoľvek z množiny mimo SMER-u, lebo Vrana k vrane sadá a niekde začať treba.

Ako ďalej? Najlepšie bez SMER-u!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?