Predvolebná kampaň sa začala prehliadkou regionPress-u

Autor: Slavomír Repka | 13.8.2015 o 10:45 | Karma článku: 6,57 | Prečítané:  1182x

Bohužiaľ nebola to módna prehliadka, ale prehliadka trendov. Trend je na Slovensku deptať politických oponentov a hlavne ich predstaviť verejnosti (voličom) ako tých zlých. Matovič je na to prvý na rade.

Je potrebné "pochváliť" políciu, lebo robila presne to, na čo je určená, aktívne a dostatočne razantne zasiahla v sídle "pravdepodobného" dpháčkara... (Fikcia)

Matovič "vlastní" všetky dôvody, prečo by sa ho politickí oponenti mali báť a okrem týchto ešte neustále čerí vodu.

Matovič je:

Dostatočne kreatívny, aby sa dokázal zviditeľniť. (Dostal sa do parlamentu z posledného miesta a dokázal to zopakovať. Parkoval na prechode a nič sa mu nestalo, Nahral si "obchodného partnera" a partnerovi sa nič nestalo. ...)

Dostatočne tvrdohlavý a neustále omieľajúci, že so SMER-om nepôjde. (Ak nepôjde so SMER-om, tak musí z kola von, podľa pravidla: "Kto nečúra s nami, čúra proti nám")

Nepredvídateľný. (Združenie, ktoré vedie /OĽaNO/ nikto nedokáže politologicky zadefinovať a nevedia to ani členovia združenia)

Keď spojíme jeho kreatívnosť, tvrdohlavosť a nepredvídateľnosť s informáciami v médiách a v zákulisí, žeMatovič láme Radičovú ... , tak nikto nedokáže natvrdo povedať, že sa mu to nepodarí.

Ak by mala žiť, čo i len malá nádej, že by sa mu to mohlo podariť a pravica by mala lídra do volieb, tak to mocní tohto (Slovenského) sveta musia udusiť v začiatkoch.

Prehliadka u Matovičovcov bolo IBA priloženie deky na vznikajúci ohník.
Ak sa plamienok opäť rozhorí, tak príde na rad voda (pod TLAKOM) a možno aj pena. (Ako viete pena zabraňuje prístupu kyslíku k jadru ohňa.)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?