Práca Kotlebovcov s voličom, alebo prečo ĽSNS rastie

Autor: Slavomír Repka | 12.5.2019 o 17:17 | Karma článku: 10,01 | Prečítané:  16081x

Navštívil som predvolebný míting Kotlebovcov v Šenkviciach za účelom nazretia do ich kuchyne. Viedla ma zvedavosť, ako to robia, že ich čísla rastú a tiež som chcel vidieť ich cieľovú skupinu voličov.

Míting ohlásený na skorú šestnástu hodinu prilákal do kultúrneho domu cca 60 ľudí a asi 10 funkcionárov ĽSNS. 

Pred kultúrnym domom proti mítingu protestovalo cca 25 ľudí, ktorí sa zorganizovali prostredníctvom sociálnych sieti.

Počas príchodu niektorých ľudí dochádzalo k slovným potýčkam medzi protestujúcimi a účastníkmi mítingu, ktoré mne osobne pripomínali dobu minulú, dobu mečiarovských mítingov. Väčšina týchto konfliktov prichádzala z radov účastníkov mítingu v dôchodcovskom veku. 

Čo mňa najviac prekvapilo, bolo zloženie účastníkov mítingu, ktoré sa dá nazvať, z každého rožku trošku, alebo naprieč celým voličským spektrom.
Videl som tam mladých ľudí, strednú vekovú kategóriu, aj dôchodcov. Ženy aj mužov. Videl som tam ľudí z každej vekovej, ale aj spoločenskej kategórie. 

Cieľovka neskutočne široká.

Celý míting a choreografia zvládnutá na vysokej úrovni s jasne rozdelenými a dodržanými úlohami.

Najsamprv sa predstavili niektorí kandidáti na poslancov do EP, pričom to "správne" masírovanie voliča prišlo až s prejavom Milana Uhríka... Stokrát opakované polopravdy, nepravdy, ale aj preukázané HOAXy...
Zmenou oproti minulosti už nie je boj za vystúpenie Slovenska z EÚ, ale  jej "reformovanie" prostredníctvom poslancov ĽSNS z vnútra. Počas tohto prejavu sa už občas chytili aj diváci s malým potleskom, prípadne potvrdením Uhríkových právd.

Počas prejavov (s malým meškaním) prišiel aj líder ĽSNS pán Kotleba, ktorý mal príhovor k voličom po Uhríkovi. Choreografia fungovala (obchodníci poznajú tento systém opakovania a potvrdzovania) a pán Kotleba v princípe opakoval a potvrdzoval, čo už bolo povedané. 

Témy: Imigranti, LGBTI, veľtrh detí homosexuálov, USA, tajtrlíci,...

Čo ma najviac prekvapilo z úst pána Kotlebu, keď si robil srandu z kandidatúry do EP skoro 80 ročného Eduarda Kukana. Diváci sa na tom dosť zaujímavo a opovrhujúco zabávali pričom je verejne známe, že Eduard Kukan nekandiduje. (Zjavne to obom stranám nevadilo) 

Po prejave pána Kotlebu prišlo aj na diskusiu, ktorá bola tiež zaujímavá. Prvá otázka od priaznivca bola nahrávka na smeč, čo sa dá chápať.
Druhá sada otázok od študenta vysokej školy, ktorá išla po odborných témach, číslach a pod. bola v duchu manipulácie... 
Najsamprv veľmi nedôstojne pán Kotleba začal tykať študentovi a pridal mu nálepku SaS, následne ho ešte onálepkoval na sympatizanta  SaS a PS, pričom sme sa odpoveď nedozvedeli.
Pre krátkosť času a následný míting v TT bol míting, bez zodpovedania otázok, ukončený, čo zjavne divákom nevadilo.

Skalní sa ešte presunuli ku kandidátom na krátky pokec.

Otázka z nadpisu článku, Prečo ĽSNS rastie?

Jednoducho preto, lebo ĽSNS sa predáva. ĽSNS neargumentuje, nevysvetľuje, ona sa predáva. Ich plán je čisto marketingový... Jeden povie, druhý to potvrdí a zopakuje a tretí tomu dodá "marketingovú pravdu" slovami, veď dvaja predo mnou to tiež povedali.... Tak to musí byť pravda.

ĽSNS používa systém obchodníka, ktorý predá mrazák eskimákovi!

 

Manipulácia zmanipulovaných voličov manipulatívnymi technikami

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Píše Martin Kugla

Únia by mala uznať Taiwan a uvaliť sankcie na Izrael

Mocnosti zneužívajú krízu.

Riziko nehôd zelených kolobežiek môže v Bratislave rásť

Zelené kolobežky pomohli v čase koronakrízy vyhnúť sa MHD.


Už ste čítali?